WhatsApp Hattı

İnsan Kaynakları

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız info@yildizpolietilen.com adresine, öz geçmişinizi içeren ve konusu 'İş Başvurusu' olan bir e-posta gönderebilirsiniz.

YILDIZ POLİETİLEN

Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen bir marka;

2008 yılında HDPE Boru ek parçaları imalat firması olarak, İvedik Org. San. Bölgesinde kurulmuş olan YILDIZ POLİETİLEN firmamız; 2011 yılında Kırıkkale Org. San. Bölgesinde 10.000 m² alan üzerine; 2.500 m² üretim tesisi, 1.200 m² depolama alanı, 800 m² idari ve sosyal tesis binası inşasına başlamış ve 6 aylık bir zaman diliminde üretim tesisini inşa ederek üretimine güç katmıştır.

Şuan 1600 mm. Anma çapı dahil her ürün grubunda konfeksiyon üretim kapasitesi, 315 mm. Anma çapı dahil her ürün grubunda enjeksiyon üretim kapasitesine ulaşmıştır.

2014 yılında 32 mm. Anma çapından 1.200 mm anma çapına kadar elektrofüzyon manşon imalatını üretim kapasitesine ekleyen firmamız, alt yapısını tamamlamak üzere olduğumuz elektrofüzyon fittings imalatını 2019 yılında hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Her yıl üretim kapasitesine güç katan firmamız sektörde lider kuruluş olma yolunda hızla ilerlemektedir.

HIZLI LİNK

Copyright © 2022 | Yıldız Polietilen | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım