WhatsApp Hattı

Kurumsal Bilgi

Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen bir marka;

2008 yılında sektöre yeni bir soluk olan ve kısa zaman içerisinde hedeflerine ulaşarak adını duyuran YILDIZ POLİETİLEN yaptığı üretimlerle Polietilen Fittings sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Yurt içi ve yurt dışına hizmet vermekte olan YILDIZ POLİETİLEN tüm alt yapı ve sulama sistemleri ek parça üretimini bünyesinde barındırmaktadır.

Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m² alan üzerine inşa edilen 4.000 m² kapalı ve 10.000 m² alan üzerine inşa edilen 3.500 m² kapalı olmak üzere toplamda 25.000 m² alanda 7.500 m² kapalı üretim tesisi ile uluslar arası standartlarda ve kalitede üretim yapmaktadır.

Her güne yeni adımlar atarak başlamayı kendine ilke edinmiş olan YILDIZ POLİETİLEN; 32 mm. den 1.600 mm'e kadar hdpe plastik boru bağlantı elemanlarını üretme kapasitesine sahip bulunmaktadır.

İlham kaynağını alanında uzman ve deneyimli kadrosundan alan YILDIZ POLİETİLEN Ankara Merkez Ofisi ile ulaşım ve ticaretine hız katmıştır.

Ürünlerinde ve üretiminde istenilen kaliteye ulaşmış, TSE, WRAS, GOST, ISO 9001, ISO 14001 VE OHSAS uygunluk belgesine sahip, her geçen gün kendisini geliştiren, "Kalite; üretimin temel esasıdır." ilkesi ve bilinci ile hareket eden bir markadır. Yurt içi ve yurt dışına hizmet vermekte olan YILDIZ POLİETİLEN tüm HDPE Polietlen alt yapı ve sulama sistemleri ek parçalarını uluslar arası standartlarda üretmektedir.

HIZLI LİNK

Copyright © 2021 | Yıldız Polietilen | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım